ייצוג מעסיקים מול תביעות עובדים

בעל חברה? איך להתמודד מול תביעות סרק של עובדים?
הנה זה בא: דווקא כשבכלל לא ציפית מהעובדת הזאת, שלאחרונה סיימה לעבוד אצלך ביחסים טובים – קיבלת זימון לבית הדין לעבודה – העובדת הזו תבעה אותך באופן אישי ואת החברה שלך.
וזה אחרי ששילמת לה את כל מה שמגיע לה על פי חוק.
למרבית המעסיקים בישראל התופעה הזאת הפכה לשגרה מתסכלת. לא ניכנס למניעים של עובדים שונים לתבוע את המעסיק שלהם. זה יכול לנבוע מרדיפת בצע כסף או מסיבה אמיתית. גם לכמות עורכי הדין, שמרביתם לא מומחים לדיני עבודה, ישנה השפעה להתעצמות התופעה של תביעות סרק מנופחות מצד עובדים לשעבר.
חשוב שתדע כמה תביעות של עובדים מתקבלות בבתי הדין לעבודה.
וכמה זמן נערכים המשפטים הללו בממוצע?
על פי נתונים שפורסמו לאחרונה בעיתון הכלכלי "גלובס", בבתי הדין לעבודה מתקבלות בממוצע 77.5% מהתביעות שמגישים עובדים נגד מעסיקים, והמשפטים נערכים בממוצע כשנתיים וחצי (גלובס, 6.2.2017).
שים לב לכמות התביעות המתקבלות בחמישה בתי דין לעבודה הפרושים ברחבי הארץ:

הנתונים הללו מדאיגים, שכן אינם כוללים את כמות התביעות שנסגרות בפשרות בין הצדדים.
ומניסיון, מחצית מהתביעות אם לא יותר נסגרות בפשרה.
בתור מעסיק, הנתונים הללו מחייבים אותך להיערך בהתאם, ולהצטייד בעורך דין "כריש" שייצג אותך במקצועיות של מומחה למשפט העבודה כדי להמשיך לפתח את העסק שלך ב"שקט תעשייתי" מול תביעות של עובדים, לא משנה באיזה ענף מקצועי במשק אתה עוסק – אשמח להעמיד לרשותך את הידע המקצועי והניסיון הרב שצברתי בהגנה על זכויות של מעסיקים מול תביעות של עובדים.
ייצוג משפטי צמוד של משרדי יחסוך לך זמן עבודה יקר בעסק, יסיר מליבך דאגות מיותרות ובעיקר יחסוך לך הרבה כסף – שלא תצטרך לשלם אותו לעובדים שעושקים אותך בתביעות סרק. במקום לזרוק את כספך על תביעות בבתי הדין לעבודה, תמשיך להשקיע את כספך בפיתוח העסק ובהגדלת ההכנסות.
בזכות הגנה משפטית ראויה לשמה, אגן על כספך ועל זמנך.
בנוסף, לצד ייצוג בתביעות של עובדים, תקבל יעוץ משפטי שוטף לשמירה על זכויותיך בחוק כמעסיק של עובדים ועובדות. בייעוץ המשפטי שתקבל ממני, אנחה אותך איך בדיוק להתנהל נכון מול עובדים במהלך העסקתם, מה שיחסוך לך הרבה "כאב ראש" מול תביעותיהם במהלך העסקתם ולאחר מכן. כי לצד הזכויות שיש לעובדים בישראל, עומדות להם גם חובות כלפיך המעסיק.
פנה אלינו עוד היום ונשמח לסייע גם לך לשמור על זכויותיך כאשר עובדיך תובעים אותך !
שירותי המשרד ניתנים בעברית, ברוסית ובאנגלית.
לייעוץ ראשוני בגובה העיניים, השאר את הפרטים בטופס למטה או חייג עכשיו: 072-2150666

הרשמה לניוזלטר:

הרשמו לניוזלטר של Uplaw ונשלח לכם מאמרים מרתקים.